logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

Pływalnia zamknięta do 31 stycznia 2021 r.

 

Zasady dotyczące korzystania z obiektów sportowych opracowane na podstawie zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na stronie internetowej Ministerstwa Sportu

https://www.gov.pl/

PŁYWALNIA WODNY RAJ


1. Obowiązuje zachowanie dystansu społecznego 1,5 metra (nie dotyczy rodzin).
2. Obiekt został wyposażony w dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.
3. Klienci są zobowiązani do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren obiektu.
4. W holu głównym zajmujemy co trzecie miejsce siedzące w celu przebrania obuwia zewnętrznego (opisane Tu można siadać).
5. Klienci są zobowiązani do noszenia osłon ust i nosa na terenie całego obiektu z wyłączeniem korzystania z hali basenowej.
6. Wszystkie powierzchnie wspólne, stanowiska kasowe i obsługi klienta będą obowiązkowo dezynfekowane regularnie w ciągu dnia, nie mniej niż jeden raz na godzinę.
7. W toaletach i przebieralniach zostały zamontowane instrukcje dotyczące mycia i dezynfekcji rąk.
8. Kluczyki i szafki dezynfekowane są po każdym kliencie.
9. Godziny otwarcia pływalni: pływalnia otwarta tylko dla klientów uczestniczących w zajęciach sportowych zgodnie z harmonogramem.
10. Gabinet masażu (nieczynny doodwołania): obowiązuje rezerwacja telefoniczna tel. 697 935 442.
11. Bowling – nieczynny.
12. Trybuny – nieczynne.
13. Sauna parowa – nieczynna.
14. Sauna sucha - nieczynna.

15. Sklepik spotrowy i kawiarenka - nieczynne.

 

 

Pływalnia Wodny Raj jest obiektem wchodzącym w skład Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Powstała w 2002 r. Jest to kompleks sportowy przystosowany do uprawiania rekreacji wodnej, prowadzenia nauki i doskonalenia pływania, przeprowadzania zawodów sportowych oraz organizowania zajęć aqua aerobiku. W strefie odnowy biologicznej można skorzystać z sauny suchej lub parowej oraz zrelaksować się w gabinecie masażu. Na terenie pływalni znajduje się bowling oraz kawiarenka. Organizujemy półkolonie letnie i zimowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dzięki licznym atrakcjom zaplanowanym z myślą o klientach w każdym wieku, zapewniamy doskonały wypoczynek i zabawę. Pływalnia znajduje się w dogodnej lokalizacji nad jeziorem Swarzędzkim. Obiekt oraz bezpłatny parking, dostosowane są dla osób niepełnosprawnych.  Nowoczesny system uzdatniania wody basenowej, zapewnia wodę o stałej jakości i temperaturze. 

Przed skorzystaniem z pływalni należy zapoznać się z regulaminem.

Pływalnia nieczynna dla klientów indywidyalnych.

WAŻNE

Przed skorzystaniem z usług: basen, sauna, fitness, bowling, należy zostawić w szatni pływalni (na parterze) obuwie zewnętrzne, schowane we własnym worku/torbie wielokrotnego użytku. Obuwie zewnętrzne przebieramy na:

basen - klapki

sauna - klapki

fitness - czyste obuwie sportowe

bowling - czyste obuwie z jasną podeszwą

Dziękujemy.

DSCF9023
DSCF9103
DSCF9105