logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

Zapoznaj się z zasadami funkcjonowania pływalni w czasie pandemii http://www.scsir.swarzedz.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=492:plywalnia-zmiany-w-funkcjonowaniu-od-13-lipca&Itemid=2243

Pływalnia Wodny Raj jest obiektem wchodzącym w skład Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Powstała w 2002 r. Jest to kompleks sportowy przystosowany do uprawiania rekreacji wodnej, prowadzenia nauki i doskonalenia pływania, przeprowadzania zawodów sportowych oraz organizowania zajęć aqua aerobiku. W strefie odnowy biologicznej można skorzystać z sauny suchej lub parowej oraz zrelaksować się w gabinecie masażu. Na terenie pływalni znajduje się bowling oraz kawiarenka. Organizujemy półkolonie letnie i zimowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dzięki licznym atrakcjom zaplanowanym z myślą o klientach w każdym wieku, zapewniamy doskonały wypoczynek i zabawę. Pływalnia znajduje się w dogodnej lokalizacji nad jeziorem Swarzędzkim. Obiekt oraz bezpłatny parking, dostosowane są dla osób niepełnosprawnych.  Nowoczesny system uzdatniania wody basenowej, zapewnia wodę o stałej jakości i temperaturze. 

Przed skorzystaniem z pływalni należy zapoznać się z regulaminem.

Pływalnia czynna codziennie od 6:30 do 22:00

WAŻNE

Przed skorzystaniem z usług: basen, sauna, fitness, bowling, należy zostawić w szatni pływalni (na parterze) obuwie zewnętrzne, schowane we własnym worku/torbie wielokrotnego użytku. Obuwie zewnętrzne przebieramy na:

basen - klapki

sauna - klapki

fitness - czyste obuwie sportowe

bowling - czyste obuwie z jasną podeszwą

Dziękujemy.

DSCF9023
DSCF9103
DSCF9105