logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

Do dyspozycji Klientów są dwa gabinety masażu, w których dwoje doświadczonych masażystów dba o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Masaże rozluźniające, wyszczuplające; pomoc przy różnego rodzaju bólach oraz szeroką gamę technik relaksujących. Mogą Państwo również liczyć na połączenie relaksacji i upiększania korzystając z masażu twarzy. Dużą popularnością cieszy się też masaż aromaterapeutyczny, który skutecznie relaksuje i wprawia w dobry nastrój.
Zespół masażystów tworzą: Dżekina i Zuzanna. Są to fachowcy z zakresu rehabilitacji, wychowania fizycznego i fitness. Podnoszą oni stale swoje kwalifikacje, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie i służyć radą w sprawach zdrowia.

Każdego dnia do Państwa dyspozycji jest dwóch masażystów (obowiązuje telefoniczna rezerwacja  697 935 442)

Oferta gabinetów jest stale wzbogacana.

RODZAJE MASAŻY

MASAŻ KLASYCZNY
Masaż mający na celu poprawienie stanu psychofizycznego pacjenta. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.
W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.


REFLEKSOTERAPIA
Refleksologia/refleksoterapia stóp jest to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Refleksologia stanowi holistyczną metodę leczenia i jako taka wymaga traktowania człowieka jako niepodzielnej całości, obejmującej ciało, umysł i ducha. Refleksolog nie wyodrębnia choroby i nie leczy jej objawowo. Nie skupia się też na stwarzającym problem narządzie czy układzie, ale rozważa zaistniałą dolegliwość w kontekście całego organizmu. Terapia uciskowa punktów reflektorycznych stóp powoduje reakcje fizjologiczne, które stymulują potencjał samouzdrawiania organizmu.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY
To masaż ogólny całego ciała. We wszystkich przypadkach do masażu stosuje się mieszaniny olejków rozpuszczone w naturalnych olejach roślinnych. Poleca się stosowanie olejów specjalnie korzystnych dla skóry: olej z nasion winogron, olej z awokado, olej ze słodkich migdałów, olej z jojoby lub popularnych olejów jadalnych. Każdy z olejków eterycznych ma swoje unikalne właściwości. Wszystkie w różnym stopniu wykazują działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, rozkurczające, rozgrzewające. Właściwe stosowanie olejków eterycznych zwiększa odporność organizmu, wykazuje korzystne działanie na psychikę człowieka.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż kamieniami bazaltowymi jest głęboko uzdrawiający. Daje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele masowanej osoby. Wprowadza do ciała harmonię, równowagę i spokój. Stanowi niezwykłe połączenie z naturą. Jest bardzo przyjemną terapią zarówno dla klienta jak i dla wykonującego masaż. Masaż kamieniami łączy zastosowanie gładkich, podgrzewanych kamieni o różnych rozmiarach w kluczowych miejscach na ciele na czakrach i miejscach przepływu energii oraz masowanie kamieniami. Ciepło kamieni relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na masaż o większej intensywności.

MASAŻ KALIFORNIJSKI GORĄCĄ CZEKOLADĄ
Aromatyczna ceremonia opierająca się na czekoladowym masażu kalifornijskim. Polewanie ciała ciepłą czekoladą koi zmysły, dodaje energii, modeluje sylwetkę oraz pobudza siły witalne. Czekoladowa uczta z masażem przynosi relaks i dobre samopoczucie. Krem zawiera caobrominę i teobrominę, poprawiające krążenie i przepływ limfy. Ma zdolność redukcji tkanki tłuszczowej - sole mineralne oraz witaminy A, E, F i H zawarte w ekstrakcie czekolady uzupełniają braki w skórze, poprawiają jędrność i elastyczność. Ceramidy roślinne uszczelniają naskórek i chronią skórę przed wysuszeniem oraz zatrzymują procesy starzenia.

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY
Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Masaż może być niekiedy nieprzyjemny dla osoby masowanej ze względu na uczucie występującego bólu przy stosowaniu technik z dużą siłą. Do tego rodzaju masażu używa się kremów zawierających substancje roślinne, stymulujące metabolizm komórek, likwidujące tkankę tłuszczową oraz ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody. W czasie serii zabiegów odchudzających wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie odpowiedniej diety.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Masaż bańką chińską dzięki podciśnieniu w trakcie kontaktu skóry z bańką intensywnie stymuluje tkankę podskórną, poprawia ukrwienie, wyraźnie poprawia stan mało elastycznej skóry, zmniejsza cellulit oraz wygładza i ujędrnia ciało. Jest doskonałym uzupełnieniem kuracji odchudzającej. Masaż modeluje sylwetkę oraz zmniejsza rozstępy. Pełny zabieg obejmuje elementy masażu limfatycznego i izometrycznego.

MASAŻ SHIATSU
Shiatsu (z jap. "naciskać kciukami") jest japońską odmianą masażu ciała, wykonywanego w celu leczenia i powrotu do zdrowia dzięki wpływowi i poprawie stanu energii ki w organizmie. Jest to nowa nazwa najstarszej formy leczenia uzdrawiania rękoma. Polega na stosowaniu ucisku dłoni i technik manipulacyjnych w celu wyregulowania fizycznej struktury organizmu i jego naturalnych wewnętrznych energii, by usunąć stany chorobowe i zachować zdrowie. Shiatsu utrzymuje ciało, duszę i intelekt w harmonijnej równowadze, pobudza samouzdrawiające siły naszego organizmu i dba o głębokie odprężenie. Stosowany profilaktycznie przyczynia się do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia, ale jednocześnie można go stosować w celu złagodzenia ostrych dolegliwości. Zabieg ten to spokojne, łagodne uciskanie kciukami czy dłońmi różnych punktów na ciele. Wygląda to niemal na leniwe wykonywanie pewnych czynności, i w rzeczy samej, pod względem zachowania energii, tym właśnie jest. Ale pod tymi nieskomplikowanymi czynnościami, wewnątrz organizmu dzieje się wiele w subtelnej sferze energii życiowej. Z medycznego punktu widzenie jest to odblokowanie punktów spustowych mięśni. Osoba masowana powinna przyjść w luźnym stroju, gdyż zabieg wykonuje się w ubraniu.
masaz
masaz (2)